Weekend Rodzinny

Zapraszamy wszystkie grzeczne dzieci wraz z całymi rodzinami na weekend w Świątecznej Krainie. Pozwól sobie na chwilę radości i odpoczynku w klimacie Świąt Bożego Narodzenia. Daj się ponieść fantazji dzięki opowieściom, warsztatom i zabawom prowadzonym przez elfy. Tutaj spotkacie również prawdziwego Świętego Mikołaja, który chętnie przyjmie oraz wysłucha zarówno te małe, jak i duże dzieci! Cena zwiedzania wioski […]

Chatka Elfa Mędrca

W tym roku elfy przywiozły ze sobą tajemniczych pomocników Świętego Mikołaja. Ci postanowili wybudować swoją własną osadę. Lapończycy, bo o nich mowa, są jednak bardzo nieśmiali, prowadząc koczowniczy tryb życia odzwyczaili się od tłumów i cywilizacji. Ciekawe, czy uda nam się z nimi porozmawiać. Siedząc przy ognisku, popijając gorący, magiczny napój i słuchając opowieści czas […]

Szopka Bożonarodzeniowa

Zobacz gdzie urodził się mały Jezusek i jakie zwierzaki mu towarzyszyły. Zwierzęta są bardzo przyjacielskie i lubią być głaskane. Cofnijmy się o ponad 2000 lat i sprawdźmy jak wyglądały narodziny Jezusa.

Kino U Rudolfa

Nowość! Igloo, a w nim sferyczne planetarium i spotkanie z elfem – kosmonautą!

Warsztat Małego Elfa

Zamień się w elfa artystę. Znudziły Wam się już bombki i łańcuszki choinkowe? W tym roku stworzymy ozdoby DIY. to dopiero będzie niespodzianka 🙂 Nasz elf-przewodnik przekaże wszystkie materiały oraz wiedzę na temat świątecznych ozdób. Pomoże również każdemu początkującemu artyście przygotować swoją.

Pokój Świętego Mikołaja

Odwiedź Mikołaja w jego wspaniałym domku. Wysłuchaj jego historii, usiądź na kolanach i powiedz o czym marzysz. Na wszystkie dzieci będzie też czekać maszyna do miażdżenia grzeszków, a w zamian za pozbycie się ich dostaną prezencik. Pamiętaj, że Święty Mikołaj odwiedza tylko grzeczne dzieci. Możesz zrobić Mu niespodziankę i przynieść list ze swoimi życzeniami.

Komnata Tradycji

Dostaniesz się tutaj przechodząc przez labirynt czasu. Poprzez zabawę dowiesz się jakie potrawy powinny znaleźć się na wigilijnym sole, dlaczego lepimy bałwana, skąd się wziął opłatek. Pod koniec wizyty w komnacie Elf sprawdzi wiedzę uczestników na temat Świąt Bożego Narodzenia i Świętego Mikołaja.

Magiczny Pokój Zabaw

Elfickie zabawy, śnieżny dmuchany zamek, magiczne mydlane bańki i duuuuuużo, dużo więcej… Umiesz już tańczyć i poruszać się jak twój elf? 🙂

Świąteczny Jarmark

Tutaj znajdziesz figurki, świeczki, bombki i mnóstwo innych tradycyjnych i nowoczesnych ozdób.

Labirynt

Jeśli uda Ci się pokonać ten labirynt czasu, dostaniesz się do Komnaty tradycji, gdzie dowiesz się wszystkiego o Świętach Bożego Narodzenia i Świętym Mikołaju.