O wiosce

Święty Mikołaj już od dawna marzył o tym, żeby spędzać więcej czasu z dziećmi z różnych zakątków świata. Jego sprytne elfy długo nie musiały myśleć i wpadły na genialny pomysł założenia pozamiejscowego oddziału, w którym Mikołaj będzie mógł spotykać się ze swoimi ulubieńcami przed Wigilią Bożego Narodzenia. Tak właśnie powstała Świąteczna Kraina, miejsce wyjątkowe, magiczne, stworzone specjalnie dla dzieci.

Nasze elfiki pomyślały też o ciekawych atrakcjach dla dzieci odwiedzających Świąteczną Krainę.

Tym razem na milusińskich czekają między innymi:

 

  • Szopka Bożonarodzeniowa – zobaczymy w jakim miejscu urodził się Jezusek i kto mu towarzyszył.
  • Sala Zabaw i tradycji, do której dostaniemy się labiryntem czasu, tutaj nawet dorośli poczują się jak malutkie dzieci. Zabawę połączymy z nauką kolęd i pisaniem listów do Mikołaja.
  • Warsztaty podczas których wykonamy świąteczne świeczniki z pachnącymi ozdobami. Z pewnością ta ozdoba wprowadzi w Waszych domach świąteczny nastrój.
  • Igloo, a w nim świąteczne opowieści i zabawy ze śniegiem.
  • I oczywiście najważniejszy punkt programu – domek Świętego Mikołaja, w którym dzieci pozbędą się swoich małych grzeszków i będą mogły opowiedzieć swoje życzenia.
  • W trakcie trwania programu przewidzieliśmy 25 minut przerwy na drugie śniadanie, skorzystanie ze świątecznego jarmarku i mikołajowe kino.

 

Ofertę kierujemy przede wszystkim do szkół podstawowych i przedszkoli, ale zachęcamy również inne instytucje do udziału w zabawie. Program trwa około 2 godziny 40 minut.