Rezerwacje

tel. 725 482 512

mikolaj@swiateczna-kraina.pl

 

 

Tydzień I

25- 29.11.2019

8.00 Program 2h 9.00 Program 2h 10.00 Program 2h 9.00 Program 4h 10.00 Program 4h 11.00 Program 4h 12.00 Program 4h 13.00 Program 4h
Poniedziałek  Przedszkole Skoki  Przedszkole Skoki  Przedszkole DoReMi Wągrowiec  SP nr 3 Wągrowiec  Przedszkole Morzyczyn  PKS Sieradz
Wtorek  SP Łubowo  Ośrodek Szkolno – Wychowawczy Kłecko  Tęczowa Chatka Września  Przedszkole nr 6 Wągrowiec

11.00 Program 2h

 Przedszkole nr 9 Gniezno

12.00 Program 2h

 Przedszkole Skrzat Koziegłowy  Sp 1 Trzcianka
Środa  Przedszkole Tęczowa Łąka Jabłkowo  Przedszkole Miś Słupca  SP nr 6 Września  Przedszkole Publiczne Kazimierz Biskupi  SP Ceków – Kolonia
Czwartek  Przedszkole nr 6 Wągrowiec  Przedszkole Pietrzyków 8.00 4h  Przedszkole Bajka Kiszkowo  SP nr 1 Pleszew  Przedszkole Skrzat Koziegłowy
Piątek  Przedszkole nr 8 Gniezno  Labado Kostrzyn Wlkp.  Przedszkole Tęczowa Dolina 11.00 Program 2H  Przedszkole Gołańcz  PKS Sieradz  Przedszkole nr 3 Mogilno
Tydzień II

02- 06.12.2019

8.00 Program 2h 9.00 Program 2h 10.00 Program 2h 9.00 Program 4h 10.00 Program 4h 11.00 Program 4h 12.00 Program 4h 13.00 Program 4h
Poniedziałek  SP 3 Września  Mali Odkrywcy Popowo Kościelne  Przedszkole Bajka Gębice  Publiczne Przedszkole Szamocin  ZS Jankowo Dolne  SP 5 Wałcz  SP Zagórowo
Wtorek  Magiczny Zakątek Września  Przedszkole nr 14 Gniezno  SP 4 Oborniki Wlkp.  Przedszkole Przemysław  SP nr 1 Gniezno  SP 5 Wałcz  SP Wójcin
Środa  Przedszkole Wylatowo  Wesołe Urwiski Środa Wlkp.  Krasnal Hałabała Środa Wlkp.  Przedszkole Sulęcinek  SP 3 Poznań  SP 28 Poznań
Czwartek  Przedszkole Dachowa  Bajkowa Wyspa Palędzie  Tęczowa Chatka Września  Otwarte Drzwi Poznań  Przedszkole Sulęcinek  Przedszkole Nadaszyce  Przedszkole Bajeczka Oborniki Wlkp.  Baśniowa Dworek Golina
Piątek  SP Goślinowo  Wesołe Urwiski Środa Wlkp.  Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Gnieźnie

8.00 Program 4h

 SP Nekla  SP Obrzycko  Pani E. Urbańska  SP nr 12 Gniezno  Baśniowa Dworek Golina
Tydzień III

09-13.12.2019

8.00 Program 2h 9.00 Program 2h 10.00 Program 2h 9.00 Program 4h 10.00 Program 4h 11.00 Program 4h 12.00 Program 4h 13.00 Program 4h
Poniedziałek  Bajkowa Wyspa Palędzie  Pastelowy Świat Pobiedziska  Wesołe Nutki Gniezno  Przedszkole Prymus Gniezno 11.00 Program 2h Przedszkole Kajtuś Gniezno 12.00 Program 2h  Przedszkole Budzisław 13.00 Program 2h  Przedszkole Łagiewniki Kościelne 14.00 Program 2h
Wtorek  SP Biskupice  SSP nr 102 Poznań

+

Przedszkole Polne Kwiatki Gutowo

 SP Plewiska  Przedszkole Cztery Pory Roku Plewiska  Diamentowa Kraina Skórzewo  SP nr 7 Gniezno
Środa  Przedszkole nr 12 Gniezno  Słoneczko Września  Przedszkole nr 14 Gniezno  SP nr 6 Września  Przedszkole nr 15 Gniezno  SP Jankowo Dolne  SP Gościeszyn
Czwartek  SSP Kaczanowo  SP nr 10 Gniezno  Zielony Gaik Poznań  Bajkowy Świat Gniezno  SP nr 3 Września  Akademia Arcy – Malce
Piątek  Przedszkole Dachowa   Pastelowy Świat Pobiedziska  ZSS nr 102 Poznań  SP Nekla  Przedszkole Miś Słupca  Przedszkole Wierzbinek
Tydzień IV

16-20.12.2019

8.00 Program 2h 9.00 Program 2h 10.00 Program 2h 9.00 Program 4h 10.00 Program 4h 11.00 Program 4h 12.00 Program 4h 13.00 Program 4h
Poniedziałek  SP Kobylnica   Pastelowy Świat Pobiedziska

+

Ośrodek Arka Września

 Słoneczko Gniezno  SP nr 6 Września  Zespół Szkół Strzałkowo  SP nr 12 Gniezno
Wtorek  SP nr 3 Września  SP 10 Gniezno  Krasnal Biskupice  SP 4 Oborniki Wlkp.  SP nr 2 Witkowo SP Nowe Miast n. Wartą  SP Żelice
Środa  SP nr 3 Września  Leśna Polana Żydowo  Wróbelek Elemelek Czerniejewo  SP nr 6 Września  SP Kleszczewo  Przedszkole Iskierka  SP Pobiedziska
Czwartek  Przedszkole Jarzębinka Paczkowo  Leśna Polana Żydowo  Kasztanowy Ogród Środa Wlkp.  Przedszkole nr 192 Poznań  Klub Przedszkolaka Murowana Goślina  SP nr 63 Poznań  Akademia Arcy Malce
Piątek  Leśna Polana Żydowo  Przedszkole nr 10 Gniezno  Klub Przedszkolaka Murowana Goślina  SP nr 6 Gniezno  Przedszkole Wesołe Skrzaty  SP Pobiedziska