Weekend Rodzinny

Zapraszamy całe rodziny do wspólnej zabawy podczas weekendów rodzinnych!

Obowiązuje wstępna rezerwacja miejsc na konkretny termin.


 

Zapraszamy wszystkie grzeczne dzieci wraz z całymi rodzinami na weekend w Świątecznej Krainie. Pozwól sobie na chwilę radości i odpoczynku w klimacie Świąt Bożego Narodzenia. Daj się ponieść fantazji dzięki opowieściom, warsztatom i zabawom prowadzonym przez elfy. Tutaj spotkacie również prawdziwego Świętego Mikołaja, który chętnie przyjmie oraz wysłucha zarówno te małe, jak i duże dzieci!

 

Zwiedzanie Wioski Świętego Mikołaja podzielone jest na dwie części:

 

Atrakcje dostępne bez udziału elfa – przewodnika (w dowolnym czasie):

Żywa szopka – Zobacz gdzie urodził się mały Jezusek i jakie zwierzaki mu towarzyszyły. Zwierzęta są bardzo przyjacielskie i lubią być głaskane.

Świąteczny jarmark – Tutaj znajdziesz figurki, świeczki, bombki i mnóstwo innych tradycyjnych i nowoczesnych ozdób.

Restauracja w Karczmie na Lednicy – Zapraszamy do skosztowania bogactwa smaków kuchni polskiej, w swym tradycyjnym, jak i również we współczesnym wydaniu. Szef kuchni smakiem, zapachem i wyglądem potraw sprawi rozkosz najbardziej wyszukanym podniebieniom.

Wioska Lapońska – Przekonaj się jak żyją Lapończycy, kto pomaga Mikołajowi i Elfom, jak to się dzieje, że renifery latają.

 

Atrakcje dostępne tylko z elfem – przewodnikiem (około 2,5 godziny):

Komnata tradycji – Dostaniesz się tam przechodząc przez labirynt czasu. Poprzez zabawę dowiesz się jakie potrawy powinny znaleźć się na wigilijnym stole, dlaczego lepimy bałwana, skąd się wziął opłatek.

Magiczny pokój zabaw –Elfickie zabawy, śnieżny dmuchany zamek, magiczne mydlane bańki i duuuuuużo, dużo więcej…

Warsztat małego elfa – Zamień się w elfa artystę. Tym razem elfiki tradycję połączyły z nowoczesnością i będziemy przygotowywać ozdoby DIY (ciekawe, co to? 🙂

Nowość! Igloo, a w nim sferyczne planetarium i spotkanie z elfem – kosmonautą,

Domek Świętego Mikołaja – Mikołaj już nie może się doczekać Twojej wizyty! Chce mieć pewność, że wszystkie dzieci są grzeczne, dlatego pozbędziesz się u niego wszystkich grzeszków w specjalnej maszynie!

 

 

Cena zwiedzania wioski podczas weekendów rodzinnych:

35 zł / dziecko

15 zł osoba dorosła

 

Dzieci poniżej 2 roku życia wstęp bezpłatny (zwiedzanie tylko pod stałą opieką rodziców).

 

Cena obejmuje wstęp na wszystkie atrakcje Świątecznej Krainy, opiekę elfa – przewodnika, spotkanie z Mikołajem, ozdoby wykonane własnoręcznie podczas warsztatów, czapeczkę Mikołaja oraz dyplom.

Cena biletu nie obejmuje zakupu pamiątek oraz posiłków w restauracji.

 

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc wstęp do Świątecznej Krainy jest możliwy tylko po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji miejsc drogą mailową bądź telefoniczną.

Zapisy przyjmujemy na godziny: 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00

 

Prosimy przyjechać przynajmniej 15 minut przed umówioną godziną, żeby spokojnie kupić bilety oraz zostawić kurtki w szatni. Elf – przewodnik wraz z grupą startuje punktualnie. Zachęcamy opiekunów do czynnego udziału we wszystkich zajęciach wraz z dziećmi, w końcu to weekend rodzinny 🙂

 

Zapraszamy na nasze strony internetowe:

www.swiateczna-kraina.pl

www.sunshineevents.pl