Weekend Rodzinny

Zapraszamy wszystkie grzeczne dzieci wraz z całymi rodzinami na weekend w Świątecznej Krainie. Pozwól sobie na chwilę radości i odpoczynku w klimacie Świąt Bożego Narodzenia. Daj się ponieść fantazji dzięki opowieściom, warsztatom i zabawom prowadzonym przez elfy. Tutaj spotkacie również prawdziwego Świętego Mikołaja, który chętnie przyjmie oraz wysłucha zarówno te małe, jak i duże dzieci!


Cena zwiedzania wioski podczas weekendów rodzinnych:

60 zł / dziecko

20 zł / osoba dorosła

Dzieci poniżej 2 roku życia wstęp bezpłatny (zwiedzanie tylko pod stałą opieką rodziców).

Cena obejmuje realizację dwugodzinnego programu Świątecznej Krainy, opiekę elfa – przewodnika, spotkanie z Mikołajem, ozdoby wykonane własnoręcznie podczas warsztatów, kawę/herbatę/soczek, czapeczkę Mikołaja oraz dyplom.

Cena biletu nie obejmuje zakupu pamiątek.


Ze względu na ograniczoną ilość miejsc wstęp do Świątecznej Krainy jest możliwy tylko po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji miejsc drogą mailową bądź telefoniczną.

tel.: 725-482-512, 510-930-291

mail: mikolaj@swiateczna-kraina.pl

Zapisy przyjmujemy na godziny: 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00. Prosimy przyjechać przynajmniej 10 minut przed umówioną godziną, żeby spokojnie kupić bilety oraz zostawić kurtki w szatni.

Elf – przewodnik wraz z grupą startuje punktualnie. Zachęcamy opiekunów do czynnego udziału we wszystkich zajęciach wraz z dziećmi, w końcu to weekend rodzinny 🙂

Podczas wizyty nie ma możliwości zamawiania posiłków.

Program obejmuje:

  • Szopka Bożonarodzeniowa – zobaczymy w jakim miejscu urodził się Jezusek i kto mu towarzyszył.
  • Sala Zabaw i tradycji, do której dostaniemy się labiryntem czasu, tutaj nawet dorośli poczują się jak malutkie dzieci. Zabawę połączymy z nauką kolęd i pisaniem listów do Mikołaja.
  • Warsztaty podczas których wykonamy świąteczne świeczniki z pachnącymi ozdobami. Z pewnością ta ozdoba wprowadzi w Waszych domach świąteczny nastrój.
  • Igloo, a w nim świąteczne opowieści i zabawy ze śniegiem.
  • I oczywiście najważniejszy punkt programu – domek Świętego Mikołaja, w którym dzieci pozbędą się swoich małych grzeszków i będą mogły opowiedzieć swoje życzenia.

 

Data / godzina 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00
Sobota, 09.12.2023 Dostępne miejsca
Dostępne miejsca Dostępne miejsca Dostępne miejsca Brak miejsc
Sobota, 16.12.2023 Brak miejsc Brak miejsc
Brak miejsc Brak miejsc Brak miejsc

 

 

Zapraszamy na nasze strony internetowe:

www.swiateczna-kraina.pl , www.sunshineevents.pl