Weekend Rodzinny

Zapraszamy wszystkie grzeczne dzieci wraz z całymi rodzinami na weekend w Świątecznej Krainie. Pozwól sobie na chwilę radości i odpoczynku w klimacie Świąt Bożego Narodzenia. Daj się ponieść fantazji dzięki opowieściom, warsztatom i zabawom prowadzonym przez elfy. Tutaj spotkacie również prawdziwego Świętego Mikołaja, który chętnie przyjmie oraz wysłucha zarówno te małe, jak i duże dzieci!


Cena zwiedzania wioski podczas weekendów rodzinnych:

50 zł / dziecko

20 zł / osoba dorosła

Dzieci poniżej 2 roku życia wstęp bezpłatny (zwiedzanie tylko pod stałą opieką rodziców).

Cena obejmuje realizację dwugodzinnego programu Świątecznej Krainy, opiekę elfa – przewodnika, spotkanie z Mikołajem, ozdoby wykonane własnoręcznie podczas warsztatów, czapeczkę Mikołaja oraz dyplom.

Cena biletu nie obejmuje zakupu pamiątek oraz posiłków w restauracji.


Ze względu na ograniczoną ilość miejsc wstęp do Świątecznej Krainy jest możliwy tylko po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji miejsc drogą mailową bądź telefoniczną.

Zapisy przyjmujemy na godziny: 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00. Prosimy przyjechać przynajmniej 10 minut przed umówioną godziną, żeby spokojnie kupić bilety oraz zostawić kurtki w szatni.

Elf – przewodnik wraz z grupą startuje punktualnie. Zachęcamy opiekunów do czynnego udziału we wszystkich zajęciach wraz z dziećmi, w końcu to weekend rodzinny 🙂

Data / godzina 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00
Sobota, 03.12.2022 Brak miejsc
Brak miejsc Brak miejsc Brak miejsc Brak miejsc
Sobota, 17.12.2022 Brak miejsc Brak miejsc
Brak miejsc Brak miejsc Brak miejsc

 

 

 

Zapraszamy na nasze strony internetowe:

www.swiateczna-kraina.pl , www.sunshineevents.pl